Zondag 23 april – vrijdag 28 april 2023
Wil jij tot rust komen in een inspirerende omgeving tijdens een exclusief en luxe yogaretreat? Ontspannen in een bredere zin door middel van prachtig uitzicht, yoga, meditatie en pure luxe? Boek dan nu een sfeervolle en highclass kamer en laat je smaakpupillen prikkelen door een kookworkshop en de avondmaaltijden van een sterrenchef.
De villa ligt op het schilderachtige platteland, op een berg, vlakbij het dorp Los Romanes en het Viรฑuela meer. Je kunt genieten van een moderne Spaanse villa die gerenoveerd werd in 2018. Je kunt heerlijk ontspannen en relaxen in een omgeving omringd door de berg en het meer van Viรฑuela.
Yoga:
De yoga zal bestaan uit rustgevende yin-yoga en een dynamische yinyang-yoga. Tijdens de dynamische yoga wisselen verschillende asanaโs (houdingen) elkaar af op het ritme van de adem. De nadruk ligt in deze les op het vergroten van (innerlijke) kracht, concentratie en uithoudingsvermogen. Yin yoga is mindful. Het is een rustige yogavorm waarbij de asanaโs langer aangehouden worden. Het is er vooral op gericht om de pezen, bindweefsel en gewrichten te versterken en te versoepelen. De yogalessen zijn toegankelijk voor zowel beginners als gevorderden.
Accommodatie:
-Smaakvol gerenoveerde villa (2018)
-300 dagen zon per jaar
-10.352 m2 privacy
-360 graden adembenemend uitzicht
-Privรฉzwembad
-5 x twin kamer met eigen badkamer
-1x double kamer met eigen badkamer
-Outdoor yogadeck
-Sfeervolle yogaruimte
Inbegrepen:
-Transfer vliegveld Malaga volgens vaste tijd.
-5 overnachtingen op basis van vegetarisch volpension (ontbijt, lunch, diner)
-Yoga- en meditatielessen o.l.v. Laura Daamen
-Bruikleen yogamaterialen
-1x Kookworkshop met sterrenkok
-1x Driegangendiner van sterrenkok
-2x Maaltijd van sterrenkok
-1x Spaanse paella avond
-Thee, koffie, water, fruit
-Garantiestelling STO Garant
Niet inbegrepen:
-Vlucht
-Persoonlijke uitgaven
-Overige transfers
-Boekingskosten โฌ15,- STO Garant
-Reis- en annuleringsverzekering
Optionele activiteiten (op basis van beschikbaarheid):
-Energetische behandeling
-Massage
-Boeddhistisch klooster
-Wandeling
Programma*:
Dag 1: 13:00 pick-up (inclusief) vliegveld Malaga, lunch, vrije tijd, yoga, diner, meditatie
Dag 2: Meditatie, yoga, ontbijt, kookworkshop door sterrenkok, vrije tijd, yoga, meditatie
Dag 3: Meditatie, yoga, ontbijt, vrije tijd, lunch, optionele activiteiten, vrije tijd, diner, sunsetyoga
Dag 4: Meditatie, yoga, ontbijt, wandeling, picknick bij het meer, vrije tijd, diner, avondmeditatie
Dag 5: Meditatie, yoga, ontbijt, vrije tijd, lunch, vrije tijd, optionele activiteiten, yoga, diner door sterrenkok, avondmeditatie
Dag 6: Meditatie, ontbijt, 10 uur vertrek vliegveld Malaga (inclusief)
* Wijzigingen voorbehouden
Vluchten:
Wij hebben met de inbegrepen transfer vanaf het vliegveld in Malaga rekening gehouden met de RyanAir vlucht vanaf Eindhoven. Andere vluchten kunnen uitaard ook geboekt worden echter is de transfer gebaseerd op deze tijden.
Heenreis: zondag 23 april Eindhoven 09:45 – Malaga 12:35 vluchtnummer: FR2576
Terugreis: vrijdag 28 april Malaga 13:40 – Eindhoven 16:30 vluchtnummer: FR2575
Investering:
โฌ1.190,- per persoon o.b.v. twee personen per kamer.
โฌ1.515,- per persoon o.b.v. รฉรฉnpersoonskamer (beperkt beschikbaar).
Wij maken gebruik van de reisbureauregeling voor particulieren.
De algemene voorwaarden kun je lezen op: https://www.nlyogareizen.nl/reisvoorwaarden/
Contactgegevens:
NL yogareizen | Nick & Laura
045-5119069
info@nlyogareizen.nl
www.nlyogareizen.nl

Dit aanbod valt onder de garantie van STO Garant. U kunt de voorwaarden van deze garantieregeling vinden op de website van STO Garant (www.sto-garant.nl/downloads).